Středomořské hody

Přátelé, je to opět tady! A tentokrát si to opravdu vychutnáme, nevíme jak vy, ale my jsme u moře nebyli ani nepamatujeme a tak už se nemůžeme dočkat na tyto vyladěné chutě jako od moře. :) 

termín konání: 
Pá 8.8. (kuchyně vaří od 16:00 do 20:45) 
So 9.8. (10:30 - 15:00 / 16:00 - 20:45) 
Ne 10.8.. (11:00 - 16:00)

V těchto tématicky zaměřených dnech vás čeká jen to nejlepší ze středomořské kuchyně.
Můžete se těšit na čerstvé mořské plody a ryby té nejvyšší kvality a v té nejlepší kuchyňské úpravě. Ale to není všechno!
Také nabízíme velký výběr tradičního masa typického pro tyto země jako je jehněčí, mleté maso na způsob kebabu a určitě i nějaký ten hovězí steak. Všechny grilované speciality budou připravované na dřevěném uhlí. 

V  nabídce bude Fish Plato pro 2 osoby, které vždy nabízí bohatý talíř s mořskými rybami i mořskými plody na různé způsoby. Za nás můžeme vřele doporučit. 

Nebudou chybět ani spaghetti fruti di mare, slávky na víně, grilované olihně a mnoho dalšího.

Uděláme maximum proto, aby to byl pro vás skvělý zážitek.  

Těšíme se vaši návštěvu, tým Grill Pub


Zahrádka má pouze omezený počet míst a proto neváhejte a zařidťe si včasnou rezervaci na našem tel. čísle: 585 415 483 nebo přes náš rezervační formulář na webu. (Prosíme choďte včas, rezervaci držíme maximálně 15min.)
Všechny mořské plody a ryby nám dovezou čerstvé od moře během pátečního dopoledne, proto budou všechny pokrmy z nich pouze do vyprodání. 

Zarezervujte si včas Vaše místečko na tel: 585 4415 483 nebo přes náš rezervační formulář.