Středomořské hody

Přátelé, je to opět tady! Dočkali jsme se letos druhých středomořských hodů. Takže kdo se letos k moři nedostal nebo si chce připomenout tu výbornou chuť mořských plodů, ryb a středomořsky upraveného masa, spěchejte k nám a to ve dnech: 

PÁ 9. 8. (od 16hod) až Ne 11.8. (do 16hod)

V těchto tématicky zaměřených dnech vás čeká jen to nejlepší ze středomořské kuchyně.
Můžete se těšit na čerstvé mořské plody a ryby té nejvyšší kvality a v té nejlepší kuchyňské úpravě. Ale to není všechno!
Také nabízíme velký výběr tradičního masa typického pro tyto země jako je jehněčí, mleté maso na způsob kebabu a určitě i nějaký ten hovězí steak. Všechny grilované speciality budou připravované na dřevěném uhlí. 

Tak jako každý rok i letos bude v nabídce Fish Plato pro 2 osoby, které vždy nabízí bohatý talíř s mořskými rybami i mořskými plody na různé způsoby. Za nás můžeme vřele doporučit. 

Nebudou chybět ani spaghetti fruti di mare, slávky na víně, grilované olihně a mnoho dalšího.

Uděláme maximum proto, aby to byl pro vás skvělý zážitek.  

Těšíme se vaši návštěvu, tým Grill Pub

Upozorňujeme, že akce bude probíhat v prostorách naší letní zahrádky a to za každého počasí. 
Počet míst je omezný a proto neváhejte a zařidťe si včasnou rezervaci na našem tel. čísle: 702149988 nebo přes náš rezervační formulář na webu. (Prosíme choďte včas, rezervaci držíme maximálně 15min.)
Všechny mořské plody a ryby nám dovezou čerstvé od moře během pátečního dopoledne, proto budou všechny pokrmy z nich pouze do vyprodání. 

Zarezervujte si včas Vaše místečko na tel: 702149988 nebo přes náš rezervační formulář. 

Jídelní lístek níže je z loňského léta, nechali jsme ho tu pouze pro inspiraci a představu, co vás může čekat.