Přidej se k nám!

Co povědět :) Jsme mladý tým lidí, neustále se snažíme na sobě pracovat, pracovat na servisu, na jídle, ale i neustále investujeme do exteriéru i interiéru, tak aby se u nás našim hostům i zaměstnancům líbilo. Vše jsme si museli vybudovat sami a tak hledáme někoho, kdo by se k nám chtěl přidat, kdo nám rád pomůže a bude tou nejmilejší obsluhou v Olomouci, kdo má zájem o informace, kdo se nebude bát komunikovat.. 

U nás jsme doslova rodina, i když to není vždy ideální, i když i u nás občas zařveme, když nervy nestačí,...ale to jen protože nám na našem podniku opravdu záleží, je to náš život! 

Sami jsme si vším prošli, začínali jsme ve čtyřech lidech a dnes máme 12 zaměstnanců, nespočet brigádníků, máme také podnikovou prodejnu s obchůdkem a Food Truck, kterým zajištujeme především catering na svatbách. 

Nyní je ideální čas na nástup, protože máme přes zimu čas na zaučení. V zimě je to u nás ťap ťap. Restaurace má uvnitř pouze 10 stolů a tak to není žádná hoňka. Máme také sál, kde občas bývá oslava narozenin nebo firemní večírek. Ale v léťe to je jiná jízda. V létě máme kapacitu zahrádky cca 200míst. Míváme opravdu plno v týdnu i o víkendu, přes léto tedy ve velké míře pomáhají brigádníci. Práce je tedy nad hlavu, ale odměnou jsou nádherné dýška i plat! 

Co víc napsat? Co se týče peněz, peníze jsou u nás krásné, podle nás, nechceme sem psát nějaké částky od - do. Ale pokud vás naše nabídka alespoň trochu zaujala, věříme, že pro vás nebude problém se za námi osobně zastavit a investovat váš čas do schůzky, kde vám řekneme ještě víc, seznámíme se a domluvíme se. Chápeme, že v dnešní době jsou peníze "až" na prvním místě. Ale kdo se nebojí práce, tak se u nás bude mít dobře. 

Těšíme se na tebe!! Hanka a Zdeněk Svobodovi