DEGUSTAČNÍ VEČER

Srdečně vás zveme na degustační večer pod taktovkou Zdeňka Svobody. A proč by se vám měl takový večer líbit? Zdeněk Svoboda je jednak zakladatelem našeho Grill Pubu, který úspěšně vede již 7 let, ale také a hlavně šéfkuchařem - mezi tím však zvládl i další úspěšné projekty, jako jeho Food Truck, se kterým připravuje skvělá jídla pro soukromé akce jako jsou třeba svatby a propůjčil ho i pro natáčení pořadu se Zdeňkem Pohlreichem, kde i vařil po jeho boku a boku skvělého Zdeňka Marcina. Dalším projektem je jeho kulinářský obchůdek Be Chef.... 

V běžném provozu je jídelní lístek restaurace přizpůsobený oblíbenému jídlu a poptávce našich hostů. Zdeněk by vám však rád připravil vymazlená jídla, taková která právě u nás běžně v menu nenajdete a to z důvodu jejich ceny, dostupnosti a vyjímečnosti.

Protože však grilování patří mezi jeho oblíbenou přípravu porkmů a v kuchyni má grill na dřevěné uhlí Josper, hodně bude menu zaměřené na tuto úpravu, za nás ale rozhodně stojí za to. Však posuďte sami a to jsme vám neprozradili samozřejmě každou ingredienci každého jídla, protože to by nebylo ono, musíme si nechat něco pro sebe, abyste byli chutově mile překvapeni. :)  

Cena na osobu za 5-chodové menu 1.200,- 

Předběžný termín pro konání další degustace je 2.2.2022

Možnost zakoupení dárkového voucheru na tuto akci. Místo nutné rezerovat předem - kapacita omezena.