DEGUSTAČNÍ VEČER

Nový termín konání degustace je:  20.10.2021! 

Srdečně vás zveme na degustační večer pod taktovkou Zdeňka Svobody. A proč by se vám měl takový večer líbit? Zdeněk Svoboda je jednak zakladatelem našeho Grill Pubu, který úspěšně vede již 7 let, ale také a hlavně šéfkuchařem - mezi tím však zvládl i další úspěšné projekty, jako jeho Food Truck, se kterým připravuje skvělá jídla pro soukromé akce jako jsou třeba svatby a propůjčil ho i pro natáčení pořadu se Zdeňkem Pohlreichem, kde i vařil po jeho boku a boku skvělého Zdeňka Marcina. Dalším projektem je jeho kulinářský obchůdek Be Chef.... 

V běžném provozu je jídelní lístek restaurace přizpůsobený oblíbenému jídlu a poptávce našich hostů. Zdeněk by vám však rád připravil vymazlená jídla, taková která právě u nás běžně v menu nenajdete a to z důvodu jejich ceny, dostupnosti a vyjímečnosti.

Protože však grilování patří mezi jeho oblíbenou přípravu porkmů a v kuchyni má grill na dřevěné uhlí Josper, hodně bude menu zaměřené na tuto úpravu, za nás ale rozhodně stojí za to. Však posuďte sami a to jsme vám neprozradili samozřejmě každou ingredienci každého jídla, protože to by nebylo ono, musíme si nechat něco pro sebe, abyste byli chutově mile překvapeni. :)  

PĚTICHODOVÉ MENU 

PRO PÁRY, PRO PŘÁTELÉ, PRO RODINU,....  pro vás všechny 

STUDENÉ PŘEDKRMY: 

SRNČÍ CARPACCIO 

CHOBOTNICOVÉ CARPACCIO

POLÉVKA: 

KRÉMOVÁ KULAJDA S PRAVÝMI HŘIBY

KRÉMOVÁ DÝŇOVÁ S KOKOSOVÝM MLÉKEM

TEPLÉ PŘEDKRMY: 

ROASTBEEF PIKANHA, GRILOVANÁ KŘUPAVÁ ZELENINA, PEPŘOVÁ OMÁČKA 

MUŠLE SVATÉHO JAKUBA, OMÁČKA Z OŘÍŠKOVÉHO MÁSLA, BELUGA

HLAVNÍ CHOD: 

FILET MIGNON, LANÝŽOVÁ OMÁČKA, GRILOVANÁ BRAMBORA S PÁLENOU CIBULÍ 

JEHNĚČÍ HŘEBÍNEK, BYLINKY, MOREK, VÍNO, GRILOVANÁ MRKVIČKA A ŠALOTKA, VOŇAVÉ KOŘENĚNÉ KROKETY 

DEZERT: 

SLANÝ KARAMEL cheesecake 

GRILOVANÝ MARINOVANÝ RUMOVÝ ANANAS s vanilkovým krémem, mandlová drobenka 

Cena na osobu za 5-chodové menu 1.100,- 

Možnost zakoupení dárkového voucheru na tuto akci. Místo nutné rezerovat předem - kapacita omezena. 

Termín konání ve středu 13. 01. 2021 
V souvislosti na aktuální situaci ohledně Covid19 doporučujeme sledovat naše stránky, v případě, že by z důvodu nařízení vlády nebylo možné tuto akci uskutečnit, vybere se náhradní termín, vždy to však bude středa.